Fitness

Dieta Anny Lewandowskiej – czy warto zastosować?

dieta-anny-lewandowskiej-czy-warto-zastosowac

Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju. Czy warto zastosować jej dietę? Sprawdź!

Dieta Ani Lewandowskiej – rodzaje

Na stronie Ani Lewandowskiej możemy kupić plan diet. Do wyboru jest kilka różnych opcji. Dzięki temu każdy może znaleźć dla siebie odpowiedni wariant dopasowany do gustu, a także do organizmu – waga, aktywność fizyczna itd.

Znajdziemy między innymi –  „Wyzwanie wojowniczki”, „Droga do Mistrzostwa”, oraz „Dobry start”. Weganie też są uwzględnieni! Każdy poziom jest nieco inny. Co ważne w niektórych z nich nie pojawia się gluten, nabiał, czy inne składniki. W ten sposób z diety Ani Lewandowskiej korzystają nawet alergicy, czy osoby z nietolerancją na dany produkt. 

Ponadto oprócz wymieniowych rodzajów diety istnieją także podtypy do wyboru – Diet by Ann wersja klasyczna oraz Diet by Ann SPORT. Pierwszy wariant to opcja dla osób o niskiej aktywności fizycznej bądź ludzi, którzy trenują jedynie sporadycznie. Za to drugi plan jest skrojony pod typowych sportowców, albo fanów treningów. Obliczone kalorie to duże udogodnienie. 

Aplikacja Diet&Training Ani Lewandowskiej

Ania Lewandowska stworzyła specjalną apkę, dzięki której wszystko masz w jednym miejscu. Dieta, pomiary, ćwiczenia, motywacja –  to jest zawsze pod ręką, a dokładnie mówiąc w Twoim smartfonie.

Aplikacja Diet&Training pozwala zamówić plan diety. Na początku trzeba odpowiedzieć na kilka pytań, które pomogą dopasować jadłospis do naszego gustu oraz trybu życia. To pozwala dobrać idealne menu skrojone do potrzeb danego klienta.

W kolejnym kroku wybierasz typ diety. Potem otrzymujesz gotowy plan z podpowiedziami, między innymi jak wymienić dany składnik, czy zmodyfikować nieco przepis na konkretną potrawę. Dodatkowo w aplikacji masz wygenerowaną listę zakupów. To wszystko ułatwi Ci przyrządzanie zdrowych smakołyków!

Zalety diety Ani Lewandowskiej

Dzienne menu Ani Lewandowskiej składa się z 3 posiłków oraz 2 przekąsek. Do każdej potrawy mamy kilka opcji przepisów do wyboru. Wyszczególnione są kilokalorie oraz proporcje, na przykład białka, czy węglowodanów. Dla wielu z pewnością będzie udogodnieniem to, że plan diety uwzględnia ważne święta. Więc nawet w tym okresie wciąż możesz trzymać się rozpiski, a jednocześnie nie rezygnować z charakterystycznych smakołyków.

Zdecydowanym plusem diety Ani Lewandowskiej jest to, że można ją spersonalizować, czyli dopasować do swojego trybu życia i upodobań. Do tego rozpiska menu jest łatwo dostępna. Do wyboru jest plan na miesiąc lub na dłuższy czas – 60 bądź 100 dni. W pakiecie otrzymujemy do tego dopasowany trening. 

Interaktywna lista zakupów ułatwia codzienne planowanie i gotowanie. W każdej chwili możesz z niej skorzystać. Wymiana jadłospisu oraz składników powoduje, że szybko nie znudzi Ci się zaproponowane menu. To też świetny patent na podmianę ewentualnych elementów, na przykład tych których nie lubisz jeść. 

Co istotne dieta Anny Lewandowskiej powstaje przy udziale dietetyków. Więc nie musisz się martwić, że nie będzie zbilansowana, czy też dobrze rozpisana.

Zdrowy plan żywieniowy od Anny Lewandowskiej  opiera się na „trójkącie mocy”. Tworzy go równowaga psychofizyczna, zdrowa dieta i aktywność fizyczna. Każdy element ma na siebie wpływ, dlatego wszystkie razem sprawiają, że czujesz się świetnie. Dieta usprawnia funkcjonowanie organizmu, poprawia koncentrację, ponadto odczujesz polepszenie życia seksualnego. Niektóre smakołyki to prawdziwe afrodyzjaki, ponieważ podnoszą libido!

Diet by Ann uczy zdrowo jeść, dzięki niej wiesz jak stworzyć zbilansowany posiłek pełen witamin i odżywczych składników. Ponadto na pewien czas wykluczysz ze swojego menu cukier oraz słodkie napoje. Zmniejszysz też ilość stosowanej soli. To wszystko w późniejszym okresie ułatwi Ci prowadzenie zdrowego trybu życia. Dzięki przepisom z diety nauczysz się przygotowywać, między innymi alternatywę dla tradycyjnych słodyczy. 

Czy Diet by Ann przynosi rezultaty?

Jeśli trzymasz się wytycznych i przygotowujesz jedzenie według szczegółowych zaleceń z pewnością po pewnym okresie odczujesz zmiany. Zwłaszcza, gdy będziesz korzystać jednocześnie z propozycji treningowych.

Nie da się ukryć, że dieta Ani Lewandowskiej nie jest dla każdego. Osoby z chorobami przewlekłymi, takimi jak cukrzyca nie mogą z niej korzystać. Ludzie z rozmaitymi problemami zdrowotnymi najlepiej, aby przed rozpoczęciem zmian w menu zasięgnęli porady lekarza. 

Czytaj dalej: 

  1. Jak zgubić boczki? Ćwiczenia na brzuch i boczki.
  2. 5 skutecznych rad – jak schudnąć w biodrach?
  3. Trening ABT – magiczny sposób na płaski brzuch i szczupłe uda 
0 Komentarze

Odpowiedz na komentarz

Twój e-mail nie będzie publikowany*