Recenzje

Sklep Zalando Lounge – opinie, reklamacje, zwroty i zakupy – recenzja

zalando-lounge-opinie-reklamacje-zwroty

Platforma Zalando ma w swojej ofercie przede wszystkim ubrania i akcesoria znanych firm oraz domów mody. Sklep Zalando Lounge, czyli klub zakupowy oferuje nie tylko te produkty, ponieważ w asortymencie znajdziemy także dodatki do domu.

Każdego dnia pojawiają się zupełnie nowe akcje, zazwyczaj kilka jednocześnie. Wyróżnia je ograniczona ilość, jak i niesłychanie niska cena. Zalando Lounge to miejsce prawdziwych okazji! Rabat często sięga nawet 80%.

Zakupy w Zalando Lounge

Co wyróżnia klub zakupowy Zalando Lounge? Pewnie to, że codziennie pojawiają się zupełnie nowe produkty. Każdego dnia na stronie do wyboru mamy kilkanaście akcji podzielonych tematycznie lub według marki, czy płci. Od poniedziałku do piątku startują one od godziny 7:00, a w weekendy od 8:00.

Czasami jednak wyjątkowo o 12 lub o 18, zazwyczaj w święta, albo na specjalne okazje. Na szczęście na portalu znajdziemy informacje o wszystkim z dużym wyprzedzeniem. Co ważne, można zapisać sobie datę i otrzymać powiadomienie bezpośrednio na pocztę.

Trzeba pamiętać, że ilość ubrań oraz dodatków jest ograniczona, tak samo jak czas trwania konkretnej akcji. Niektóre towary mogą być dostępne jedynie w niewielkiej ilości, a rozmiarówka nie zawsze jest pełna.

Niekiedy pojedyncze egzemplarze można znaleźć w zakładce „Ostatnia szansa!”. Wiele rzeczy ma skrócony czas dostawy, na pozostałe trzeba poczekać nawet kilkanaście tygodni.

Zdarza się, że z tego powodu zamówienie jej rozdzielane. Wszystkie informacje znajdziemy w zakładce – moje konto. Za wysyłkę płacimy 9,95 złotych, za to zwrot jest darmowy. Paczkę dostarcza kurier wprost do naszego domu. Do wyboru masz kilka metod płatności – kartą, przelewem, a także za pobraniem.

Opinie o Zalando Lounge

Portal Zalando Lounge to raj dla miłośników cenowych okazji. Firma oferuje szeroki asortyment w bardzo dobrej cenie. Rabaty sięgają tutaj nawet 80%! Użytkownicy cenią sobie różnorodność sprzedawanych produktów, ponieważ na stronie pojawiają się zarówno rzeczy znanych sieciowych firm, jak i z działu premium, czyli popularnych domów mody. Wiele z nich to „górna półka”, między innymi Versace, czy Moschino.

Dzięki temu na Zalando Lounge można dostać renomowane marki z niesamowitym upustem. Okazja skusi nie tylko fashionistki! Kobiety, mężczyźni oraz dzieci w różnym wieku – sklep online ma propozycje dla wszystkich. Ostatnio również przedmioty do domu, od zastawy kuchennej, po dekoracje wnętrz. Klienci Zalando nie muszą rejestrować się na Zalando Lounge mogą korzystać z tego samego konta.

Niestety ten sklep online ma również wady. Główną jest to, że ilość towarów jest ograniczona. Propozycje szybko znikają, dlatego najlepiej robić zakupy tuż po wystartowaniu konkretnej akcji, czyli z samego rana. Problemem jest także niepełna rozmiarówka, czy dostępność modeli w wybranych kolorach. Ponadto niewiele ubrań i akcesoriów jest wysyłanych od razu po zakupie.

Niektórych zniechęca dłuższy okres oczekiwania, bywa że 5 tygodni. Na szczęście przy każdym modelu podany jest przybliżony czas realizacji zamówienia. Często zdarza się, że klient otrzymuje paczkę dużo wcześniej.

Zwroty Zalando Lounge

Wszystkie produkty z Zalando Lounge są oryginalne. Jeśli dana rzeczy Ci się nie spodoba lub rozmiar nie będzie pasować możesz dokonać zwrotu, tak jak na Zalando. Jest on zawsze darmowy! Wystarczy wypełnić formularz. W paczce znajdziesz etykietę, którą trzeba nakleić na karton, a następnie przekazać kurierowi.

Jeśli jej nie otrzymałeś wraz z towarem skontaktuj się z biurem, a dostarczą ją w szybkim czasie pocztą. Pamiętaj, że masz 14 dni od otrzymania przesyłki na dokonanie zwrotu. Po rozpatrzeniu sprawy swoje pieniądze otrzymasz na konto od 10 do 14 dni.

Reklamacje Zalando Lounge

Reklamacji w Zalando Lounge możesz dokonać jeśli towar jest niekompletny, albo niewłaściwy – dostałeś coś innego niż zamówiłeś, kolor się różni itd. W tej sytuacji od razu zadzwoń bądź napisz do Biura Obsługi. W zależności od sytuacji pracownik firmy poleci, jak postępować dalej.

Czytaj dalej:

  1. Sklep Eobuwie – opinie, reklamacje, zwrot i zakupy – recenzja
  2. Najlepsze ziołowe leki nasenne bez recepty – ranking 2019!
  3. Balejaż w domu. Jakich farb użyć?
  4. Farba do ombre i sombre. Jaka jest najlepsza? 

Źródło zdjęcia – People photo created by freepik – www.freepik.com

1 Komentarze

1 Komentarze

  1. Mamusia
    Maj 31, 2019 2:44 pm

    Uwielbiam zakupy na Zalando . To takie proste i przyjemne. Przynajmniej mam czas posiedzieć z dzieckiem, a przymierzalnie mam we własnym domu 😀

Odpowiedz na komentarz

Twój e-mail nie będzie publikowany*