E-Glamour to perfumeria internetowa, która posiada w swojej ofercie oryginalne produkty. Proponowane perfumy pochodzą ze sprawdzonej dystrybucji, co przekłada się na pewność zakupu. Nie musimy obawiać się, że trafimy tutaj na podróbki.

Warto zaznaczyć, że asortyment sklepu jest o wiele szerszy. Jego różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem cieszą się kosmetyki do makijażu, włosów, ciała, czy też twarzy.

Należy wspomnieć, że w omawianym e-sklepie znajdziemy zarówno produkty dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Nie brakuje również kosmetyków uniwersalnych, które mogą być użytkowane przez każdego. Poniżej przedstawiono opinie na temat perfumerii E-Glamour, a także warunki zwrotu oraz reklamacji. Artykuł z pewnością okaże się przydatny tym, którzy planują zakupy.

Opinie o sklepie E-Glamour i kody zniżkowe

Perfumeria E-Glamour jest ceniona przede wszystkim za dostępność wielu kultowych marek. Bez trudu zakupimy tutaj ekskluzywne produkty, których nie znajdziemy w każdym sklepie. Klienci potwierdzają autentyczność oferowanych perfum. Z łatwością można sprawdzić, czy pochodzą one ze sprawdzonej dystrybucji. 

Nie można również zapomnieć o korzystnych cenach. Są one o wiele niższe niż w drogeriach oraz perfumeriach stacjonarnych. Plusem są również liczne zniżki – dzięki nim można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Sklep oferuje również kody rabatowe, które pojawiają się systematycznie. Osoby, które chcą być na bieżąco z obowiązującymi promocjami mogą obserwować portal Wydawaj Dobrze: https://www.wydawajdobrze.com/kody-rabatowe-kupony/e-glamour. Jest to świetna opcja dla tych, którzy nie mają czasu samodzielnie szukać rabatów.

E-Glamour starannie zabezpiecza produkty przed potencjalnymi uszkodzeniami, które mogłyby powstać w transporcie. Nie trzeba więc obawiać się, że delikatne kosmetyki ulegną zniszczeniu. Każde zamówienie realizowane jest tak szybko, jak to tylko możliwe. E-Glamour oferuje zarówno wysyłkę za pobraniem, jak i po przedpłacie. Koszty wahają się od 9 do 12 zł. Za odbiór w punkcie Poczty Polskiej (po przedpłacie) zapłacimy 7,50 zł. Odbiór osobisty zamówienia jest kompletnie darmowy. 

Zwrot w sklepie E-Glamour

Wiadomym jest, że nie każdy zakup internetowy będzie spełniać nasze oczekiwania. Nie trzeba jednak obawiać się straty pieniędzy. Towar, którego nie chcemy zatrzymać musimy odesłać w terminie 14 dni od daty dostarczenia lub odbioru zamówienia. Jest to dostateczny czas na załatwienie formalności. Warto pamiętać o konieczności dołączenia oświadczenia odstąpienia od umowy – możemy sformułować go samodzielnie lub pobrać gotowy wzór z sieci.

Pamiętajmy jednak o tym, że nie wszystkie kosmetyki możemy zwrócić. Produkty muszą być w oryginalnych opakowaniach. Nie ma więc możliwości przetestowania towarów. Należy odesłać je w pierwotnym stanie. Dla przykładu – perfumy wypakowane z pudełka zabezpieczonego folią nie podlegają zwrotowi. 

Warunki zwrotu w perfumerii E-Glamour są uczciwe, a więc nie trzeba obawiać się problemów z tym związanych. Musimy liczyć się z tym, że kosmetyki i perfumy należą do specyficznej grupy towarów. Ze względu na swój charakter nie można ich odpieczętowywać oraz testować. 

Reklamacja w sklepie E-Glamour

Reklamacja towarów jest czymś zupełnie innym, niż zwrot. Prawo do reklamacji mamy w przypadku, gdy stan produktu jest niezgodny z opisem i oczekiwaniami. Warto zaznaczyć, że towarów nie musimy zwracać na własny koszt. Ewentualny zwrot gotówki otrzymamy po akceptacji reklamacji – sprzedawca ma na to 14 dni.

Na oficjalnej stronie E-Glamour można znaleźć formularz umożliwiający reklamację. Należy do dołączyć do przesyłki. W przypadku przesłania niekompletnego zamówienia musimy odesłać brakujące elementy w terminie 7 dni. 

xp9000@vp.pl'

Napisane przez

Agata Romanowska

Uwielbia pisać i dzielić się wiedzą o wszystkich nurtujących, kobiecych sprawach. Prywatnie dziennikarka oraz fanka zdrowego lifestyle'u. Pisze dla nas w dziale Dom, Lifestyle i Różności.