blondynka uśmiecha się do zdjęcia

Lato jest w pełnym rozkwicie, a to doskonały czas na zaprezentowanie doskonałej figury i śnieżnobiałego uśmiechu, który nie każdy dostaje od natury. Większość ludzi, żeby móc pochwalić się pięknym uśmiechem musi skorzystać z wybielacza do zębów.

Jednym z najciekawszych produktów na rynku jest wybielacz do zębów Expert 38% niemieckiej marki Dr. Martin Schwarz.  A dzisiaj przetestujemy jego działanie!

Dlaczego wybielanie zębów staje się coraz bardziej popularne?

Wybielanie zębów stało się niemal standardem na przestrzeni ostatnich kilku lat. Piękny uśmiech to nasza wizytówka, która sprawia, że jesteśmy znacznie bardziej atrakcyjni dla innych i lepiej czujemy się we własnej skórze. Dlatego coraz więcej kobiet oraz mężczyzn decyduje się na poddanie takiemu zabiegowi u dentysty lub przeprowadzenie go w domowych warunkach.

Metoda nakładkowa to bezpieczna alternatywa dla osób, które mają nadwrażliwe zęby i nie mogą poddawać się zabiegowi u dentysty. To skuteczna metoda na uzyskanie szybkiego efektu, który utrzyma się przez dłuższy czas. Preparat Expert 38% i metoda nakładkowa została opisana na London Daily Post, jako doskonała metoda na wybielanie zębów. 

Wybielacz Expert 38% – Dr. Martin Schwarz

Czarne, eleganckie pudełko jest dosyć słusznych rozmiarów a w środku znajduje się niewielka 5ml strzykawka z wybielaczem do zębów w jej wnętrzu. W środku znajdziecie również instrukcję, jak zastosować preparat na zębach.  Zaskoczeniem jest, że taka ilość starczy na kilka kuracji z rzędu. 

Dodatkowo otrzymaliśmy specjalne nakładki termokurczliwe FlexiTrays, które służą jako podstawa do nałożenia wybielacza.  Można je dokupić do kompletu z wybielaczem. Wystarczy włożyć ją na chwile do gorącej wody, by móc je dopasować do kształtu naszego zgryzu. 

Preparat powinno się trzymać w lodówce, gdyż jest wrażliwy na wysokie temperatury. 

Jak wygląda wybielanie zębów z Expert 38%?

Po wymodelowaniu nakładki należy nałożyć na nią NIEWIELKĄ ilość żelu. Przez niewielką mamy na myśli cieniutki pasek na całej jej długości. W innym przypadku żel zostanie wyciśnięty na dziąsła i będzie trzeba powtórzyć cały zabieg. Już po pierwszym zastosowaniu widać efekty wybielania, które pogłębiają się i utrwalają z każdą kolejną sesją wybielania. 

Pamiętajcie, żeby nie używać dużej ilości preparatu, który charakteryzuje się silnymi wartościami wybielającymi. Jeżeli nałożycie go więcej, to zwyczajnie go zmarnujecie. Warto uważnie nakładać żel, żeby został na kolejne sesje wybielania. 

Dr Martin Schwarz Expert 38% – opinia o działaniu

Rezultaty osiągnięte po zastosowaniu żelu są więcej niż zadowalające.  Po 5 sesjach zęby zostały mocno rozjaśnione i uśmiech prezentuje się nieporównywalnie lepiej niż na początku kuracji. 

Z czystym sumieniem możemy go polecić wszystkim osobom, które marzą o białym uśmiechu i mają 30 minut do poświęcenia na domową kurację. Po kilku sesjach możecie spodziewać się rozjaśnienia zębów, które będzie zauważalne gołym okiem. Znajomi na pewno zwrócą uwagę na znaczną zmianę w wyglądzie zębów. 

Jeżeli jeszcze nie przekonałyście się do wybielacza do zębów, to zapoznajcie się z drugą recenzja produktu.

xp9000@vp.pl'

Napisane przez

Agata Romanowska

Uwielbia pisać i dzielić się wiedzą o wszystkich nurtujących, kobiecych sprawach. Prywatnie dziennikarka oraz fanka zdrowego lifestyle'u. Pisze dla nas w dziale Dom, Lifestyle i Różności.