Dawanie upominków mężczyznom nie jest łatwe. Zazwyczaj preferują oni praktyczne rozwiązania, jednak nie pasują one do romantycznych okoliczności.

Prezent na walentynki dla niego powinien więc być niebanalnym sposobem na okazanie miłości. Może dotyczyć hobby, zainteresowań lub poczucia humoru ukochanego. Co sprawdzi się najlepiej?

Gadżety gamingowe

Każdy mężczyzna jest inny, jednak jeśli dany partner lubi spędzać czas przy grach komputerowych lub jego najlepszą rozrywką jest spędzanie wieczorów ze znajomymi przy konsoli, to jest to dobry trop przy wyborze upominków.

Prezent walentynkowy dla niego może być potwierdzeniem tego, że rzeczywiście słucha się drugiej osoby. Jeśli chłopak lubi grać po sieci, a szwankuje mu mikrofon, to zakup nowego może być świetnym sposobem na okazanie wsparcia. Inne tanie akcesoria dla graczy to np.:

  • porządne podkładki pod mysz,
  • abonament do ulubionej gry MMO,
  • stojak na słuchawki,
  • nakładki na pady.

„Męskie” dekoracje

Mężczyźni lubią otaczać się przedmiotami, które są związane z ich ukochanymi filmami, samochodami czy zespołami muzycznymi. Dlatego ładny plakat czy niewielka figurka to dobry pomysł na prezent walentynkowy dla niego.

W przypadku pierwszej opcji dostępne są wielkoformatowe obrazy, które stylizowane są na plakaty rozwieszane w kinach. Kolekcjonerskie figurki są niestety przeważnie droższym rozwiązaniem, jednak nawet te licencjonowane można znaleźć w dobrych cenach na wyprzedażach lub serwisach aukcyjnych.

Zachęta do działania

Będąc z kimś w związku, nie raz można usłyszeć o planach swojego partnera, nawet jeśli na razie są one dość nieśmiałe i rozmyte. Warto jednak notować sobie te nawet najmniejsze zachcianki, gdyż może się okazać, że ich spełnienie wcale nie kosztuje majątku, a wzbudzi wielką radość.

Prezent na walentynki dla niego w postaci pierwszego treningu w sztukach walki lub krótkie szkolenie z kuchni azjatyckiej to świetny sposób na to, żeby zachęcić do działania i wzbudzić w ukochanym nową pasję. 

Niecodzienne skarpetki

Skarpetki jako prezent walentynkowy dla niego? Tak! Jednak pod warunkiem, że będą one wyjątkowe, urocze i zabawne. Many Mornings ma w swojej ofercie niezwykłe wzory, które przedstawiają przeróżne sceny, przedmioty, osoby i zwierzęta.

Dla przykładu fan jazdy na rowerze może ucieszyć się z modelu THE BICYCLES, który znajduje się na stronie https://manymornings.com/produkt/the-bicycles/ . Dodatkowo niektóre pary to odmienne skarpetki, co jeszcze bardziej potęguje kreatywne podejście do upominku. 

Zestaw kosmetyków dla niego i nie tylko

Opcja tylko dla miłośników czterech kółek – prezent na walentynki dla niego i dla jego samochodu. Chociaż brzmi to dość dziwnie, to jednak skomponowanie zestawów, które zawierają kosmetyki zarówno dla kierowcy, jak i dla auta, wcale nie jest trudne i drogie.

Mogą one obejmować np. balsam do golenia, szampon i płyn do mycia tapicerki o tym samym zapachu. Jeśli partner poświęca sporo czasu na pielęgnację swojego samochodu, to na pewno ucieszy się z takiego prezentu i doceni ten niepozorny gest. 

xp9000@vp.pl'

Napisane przez

Agata Romanowska

Uwielbia pisać i dzielić się wiedzą o wszystkich nurtujących, kobiecych sprawach. Prywatnie dziennikarka oraz fanka zdrowego lifestyle'u. Pisze dla nas w dziale Dom, Lifestyle i Różności.