modne odcienie blondu

Blond to odcień włosów, który posiada szereg różnorodnych rodzajów. Możliwości jest wiele, ponieważ blondem określa się wszystkie kolory, które rozpoczynają się już od jasnego brązu po biel. Które z nich są najmodniejsze? Odpowiadamy.

Farba blond — miodowa

Intensywna, ciepła oraz modna — tak właśnie można określić produkt, jakim jest farba blond miodowy. Jest ona świetnym wyborem dla kobiet, które nigdy wcześniej nie decydowały się na rozjaśnienie włosów, a ich naturalne łuski są koloru brązowego. Odcień ten z łatwością można uzyskać już na pierwszej wizycie w salonie fryzjerskim.

Jak właściwie wygląda miodowy blond? Jest to połączenie zarówno brązowego, blondu, jak i złotego. Tak jak wskazuje na to sama nazwa, będzie to miód, który pasuje głównie osobom, posiadającym typ urody jesień oraz wiosna.

Miodowy blond jest stosunkowo ciemny, przez co sprawdzi się razem z piwnymi oraz brązowymi tęczówkami tworząc spójną całość. Nie bójmy się jednak łączyć go z szarymi oraz niebieskimi oczami — w tym przypadku również możemy liczyć na dobry efekt.

Miodowy blond dobrze podkreśla, szczególnie występujące w urodzie jesiennej, piegi. Takie delikatne przebarwienia skórne dodają uroku oraz niewinności.

Farba blond — owsiany

Owsiany blond to odcień, który dobrze znany jest szczególnie osobom, które od pewnego czasu interesują się modą. Został on okrzyknięty kolorem roku 2022 ze względu na swoją popularność. Jak właściwie wygląda? Jest to nowa odmiana koloru truskawkowego blondu, barwą przypominającą owsiany napój.

Kolor ten zaliczany jest do delikatnych oraz neutralnych, przez co sprawdzi się do większości typów urody. Co ważne owsiany blond doskonale prezentuje się u osób, które z natury mają proste włosy.

Farba blond — czekoladowy

Czekoladowy blond to nie farba do włosów brąz, ale odmiana ciemnego oraz intensywnego blondu, obok którego z pewnością nie można przejść obojętnie. Jest to ciepły kolor, który można porównać do zmieszania ze sobą jednakowo kawy oraz karmelu.

Czekoladowy blond może jednak dzielić się zarówno na ten jaśniejszy, jak i ciemniejszy. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji, które należy mieć na uwadze.

Taki wariant farby stosowany jest głównie przez kobiety, które naturalnie mają brązowe włosy oraz nie chcą uzyskać zbyt jasnego odcienia. Sama koloryzacja jest prosta oraz szybka.

Najpopularniejszymi odcieniami blondu są przede wszystkim owsiany, miodowy oraz czekoladowy.