kobieta trzyma polar i pakuje go do torby

Okres jesienno-zimowy zawsze przynosi spore ochłodzenie. Praca na otwartej przestrzeni lub w miejscach, do których z zewnątrz często wchodzą ludzie, powinna być komfortowa i nie narażać pracownika na utratę zdrowia.

Trudne warunki, jakie zapewnia ten czas są idealną okazją do pomyślenia o wyposażeniu osób zatrudnionych w firmie w odpowiednią odzież, która zapewni ciepło i wygodę. 

Gdzie sprawdzą się polary firmowe?

Bluzy wykonane z przyjemnego materiału, który daje użytkownikowi swobodę ruchu, znajdą swoje zastosowania w wielu branżach. Chętnie korzystają z nich zarówno pracownicy służb bezpieczeństwa, jak i obsługa kolei czy lotnisk. Polary dobrze sprawdzą się też w każdej pracy, gdzie temperatura wymaga większego zabezpieczenia od zimna, jak np. w chłodniach, magazynach lub sklepach o niewielkiej przestrzeni.

Jeśli pracy towarzyszy duży wysiłek fizyczny, warto zwrócić uwagę na to, czy materiał ubrania dobrze przepuszcza powietrze i szybko schnie. Dobrze, jeśli w bluzie znajdą się kieszenie zamykane na zamek. W zawodach wykonywanych głównie na zewnątrz ważna będzie obecność kaptura chroniącego przed wiatrem.

Dlaczego wybrać polar z nadrukiem firmowym?

Polary z logo firmy to nie tylko dobry sposób, aby pomyśleć o komforcie naszego pracownika. Pomoże również w zwiększeniu rozpoznawalność przedsiębiorstwa. Każda z zatrudnionych osób, wyposażona w bluzę z nadrukiem promującym działalność, jest naturalnym nośnikiem skutecznej reklamy. Estetyczny ubiór pracownika sprawia, że nasza firma staje się bardziej wiarygodna w oczach potencjalnych klientów. 

Ilość kolorów i modeli, zarówno męskich jak i damskich, pozwoli na idealne dopasowanie ubrania do potrzeb pracowników. Jeśli traktujemy odzież reklamową jako wizytówkę firmy, pomyślmy o najpopularniejszej metodzie znakowania – wyhaftowaniu logo lub nazwy przedsiębiorstwa. Jest to bardzo trwały i elegancki sposób.

Możemy też pokusić się o naszywki sublimacyjne, które pozwolą nanieść na bluzę nawet najbardziej skomplikowane wzory, dzięki czemu prezentują się niezwykle efektownie. Hurtownia odzieży reklamowej Pro-Active oferuje zarówno projekt, jak i naniesienie nadruku na wybrany przez nas polar. Wybierajmy zatem sprawdzonych producentów z wieloletnim doświadczeniem, oferujących indywidualne podejście.

Polar, w połączeniu z odpowiednio dobraną kurtką (na którą również można nanieść nadruk) sprawi, że praca nawet w najtrudniejszych warunkach nie będzie zbytnim obciążeniem. Zapewnienie komfortu cieplnego pracownikowi powinno być priorytetem każdego pracodawcy.

xp9000@vp.pl'

Napisane przez

Agata Romanowska

Uwielbia pisać i dzielić się wiedzą o wszystkich nurtujących, kobiecych sprawach. Prywatnie dziennikarka oraz fanka zdrowego lifestyle'u. Pisze dla nas w dziale Dom, Lifestyle i Różności.