kobieta trzyma prezent w dłoni

Poszukiwanie odpowiedniego prezentu to jedno z najtrudniejszych zadań, przed którym stajemy kilka razy w roku. Niezależnie od okoliczności, pragniemy, aby upominek był funkcjonalny i oryginalny, a także spełniał oczekiwania osoby obdarowywanej.

Dzięki temu zaskoczy i wywoła uśmiech na jej twarzy. Świetne rozwiązanie stanowią fotoprezenty, które cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego!

Kolekcjonują wspólne wspomnienia i zatrzymują piękne chwile na dłużej na fotografiach, a do tego są niezwykle praktyczne. Dziś przedstawiamy 5 oryginalnych pomysłów na fotoprezenty na każdą okazję.

5 oryginalnych pomysłów na fotoprezenty na każdą okazję

W dzisiejszych czasach robienie zdjęć jest niezwykle proste. Wystarczy mieć smartfona lub aparat fotograficzny, aby uchwycić najlepsze chwile I choć wydawać by się mogło, że obecnie wywoływanie zdjęć nie ma sensu, to zdecydowanie ma. Przede wszystkim pozwala zachować najcenniejsze ujęcia w papierowej formie.

Dzięki temu możemy wrócić do nich nawet po wielu latach. Ciekawą formę wywołania zdjęć, stanowią fotoprezenty, które stały się chętnie wybieranym upominkiem. Są idealne dla każdego, niezależnie od wieku i można je podarować na każdą okazję np. ślub, walentynki, urodziny, imieniny, święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia, a także dni takie jak: dzień mamy, babci, dziadka oraz innych podobnych.

Ponadto są niezwykle praktyczne np. poduszka zdobi kanapę, w kubku pijemy kawę, a fotopuzzle to świetna rozrywka dla całej rodziny. Dziś przedstawiamy 5 oryginalnych pomysłów na fotoprezenty na każdą okazję.

1. Album ze zdjęciami

Tradycyjny album ze zdjęciami jest niezwykle sentymentalny i będzie doskonałym prezentem dla bliskich osób. Zdjęcia pozwalają wrócić do pięknych chwil, które przeżyliśmy, a także zachować pozytywne wspomnienia na dłużej.  Wystarczy wybrać zdjęcia, które mają się w nim znaleźć i je wywołać, a następnie umieścić w albumie.

Aby ułatwić sprawę, nie musisz wychodzić z domu, ponieważ dostępne jest wywoływanie zdjęć online. Wystarczy, że prześlesz wybrane zdjęcia przez e-mail, wybierzesz odpowiedni rozmiar i gotowe! To zdecydowanie wygodniejsza i korzystniejsza alternatywa niż skorzystanie z usług stacjonarnych. 

2.Fotokalendarze

Fotokalendarz to doskonały pomysł na prezent dla bliskich. Dwanaście miesięcy ze zdjęciami osób najbliższych to jeden z najpiękniejszych upominków, jakie można podarować. Jego atutem jest przede wszystkim oryginalność i niepowtarzalność. Decydując się na taki podarunek mamy pewność, że nikt inny nie otrzyma identycznego prezentu.

Każdy egzemplarz kalendarza przygotowywany jest w oparciu o zdjęcia, które doślemy. Fotokalendarze warto podarować na Boże Narodzenie z racji zbliżającego się nowego roku. Będą idealnym prezentem dla dziadków. Wystarczy umieścić zdjęcia wnuków lub rodzinne, aby wywołać radość na ich twarzy.

3.Poduszka ze zdjęciem

Jeśli brakuje Ci pomysłu na oryginalny pomysł na prezent, postaw na poduszki ze zdjęciami. Sprawdzą się nie tylko jako romantyczny upominek na walentynki, ale również i na inne okazje np. dzień babci i dziadka czy święta. Poduszka ze zdjęciami jest niezwykle praktyczna, stanowi świetną ozdobę kanapy, a do tego niezwykle kreatywne.

4.Fotopuzzle

Puzzle stanowią świetną rozrywkę, która służy jako pomoc naukowa dla dzieci. Są doskonałym pomysłem na prezent np. na urodziny czy święta. Obecnie popularnością cieszą się fotopuzzle, które pozwalają na umieszczenie na nich własnej grafiki np. zdjęcia rodzinnego czy zdjęcia dziecka.

Stanowią one doskonałą formę rozrywki nie tylko dla dzieci, ale również dorosłych. Do tego wywołują uśmiech na twarzy i wiele radości. To wyjątkowy i kreatywny pomysł na to, aby w szczególny sposób zachować najpiękniejsze wspomnienia.

5.Kubek ze zdjęciem

Idealny pomysł na prezent dla bliski?  Kubek z własnym zdjęciem. To doskonały sposób, aby wyrazić swoje uczucia oraz wdzięczność. Pozwalają poczuć się osobie obdarowywanej wyjątkowo. Indywidualny nadruk w postaci zdjęcia sprawia, że kubek nabiera osobistego charakteru i jest jedyny w swoim rodzaju.

xp9000@vp.pl'

Napisane przez

Agata Romanowska

Uwielbia pisać i dzielić się wiedzą o wszystkich nurtujących, kobiecych sprawach. Prywatnie dziennikarka oraz fanka zdrowego lifestyle'u. Pisze dla nas w dziale Dom, Lifestyle i Różności.