doczepiane wlosy

Odpowiednio dobrana fryzura potrafi odmłodzić, ale i sprawia, że wiele kobiet czuje się pewnymi siebie i atrakcyjnymi. Jednak, jak to zwykłe bywa, nie każdą z nas matka natura obdarowała pięknymi, mocnymi i gęstymi włosami. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby jej pomóc i zafundować sobie objętość włosów, ale co ciekawe – bez farbowania. Poznajcie więc ciekawe metody przedłużania i zagęszczania włosów takie jak tape in, flat tip lub na nanoringi.

Dlaczego warto zdecydować się na przedłużanie i zagęszczanie włosów?

Nieodpowiednia dieta, często koloryzacja – to wszystko nie pozostaje bez znaczenia dla kondycji naszych włosów. Bądźmy szczere, mało, która z nas może pochwalić się mocnymi i gęstymi włosami, a chcąc zdecydować się na kolejną koloryzację trzeba liczyć się z tym, że znowu nasze włosy będą osłabione. Dlatego też zamiast koloryzacji warto zdecydować się za zagęszczenie i przedłużenie włosów, wybierając najlepszą dla siebie metodę, a tutaj wybór jest ogromny. Na pewno ważne jest jeszcze to, że dzięki doczepianym pasemkom można stworzyć fryzurę, o której się marzy bez obaw, że kolor nie wyjdzie taki jak powinien- to oczywiście kolejny argument „ZA”.

Dlaczego warto wybrać włosy słowiańskie?

Nie tylko jest sporo metod przedłużania i zagęszczania włosów, ale jest także wiele rodzajów włosów. Przy wyborze warto kierować się dopasowaniem do struktury swoich włosów, ale i jakością, choć także olbrzymie znaczenie mają tutaj wartości typu humanitaryzm, bo nie wiem czy wiecie, ale wiele kobit z Indii nie otrzymuje zupełnie wynagrodzenia bądź bardzo marne za oddanie swoich włosów, a co gorsza golone są niemal na łyso. Dlatego kierując się też wartościami takimi jak humanitaryzm, trzeba zauważyć, że nie można wspierać biznesu, który przyczynia się do cierpienia kobiet. Dlatego też najlepiej postawić na doczepiane włosy słowiańskie, które pozyskiwane są zgodnie z zasadami etyki, a przy tym kobieta sprzedaje taką ilość włosów, jaką chce. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż sama struktura najlepiej pasuje do naturalnych włosów.

Metoda tape in czy flat tip – wybór ma olbrzymie znaczenie

Skoro już wiecie dlaczego włosy słowiańskie są najlepsze i rozumiecie, że alternatywą i to bardzo dobrą dla farbowania jest doczepianie pasemek, dzięki którym można uzyskać efekt koloryzacji taki jaki się chce, bez konieczności jeszcze większego osłabiania włosów. Ale czas wybrać także samą metodę przedłużania i na pewno ciekawym wyborem jest metoda tape in, która inaczej nazywana jest metodą kanapkową, co zresztą jest słuszną , biorąc pod uwagę fakt, że pasemka przekłada się niczym kanapkę. W tym przypadku doczepy umieszczane są przy samej linii włosów za pomocą silikonowej taśmy, która nie tylko dobrze trzyma, ale jest całkowicie niewidoczna gołym okiem. Także świetnym wyborem jest flat tip, gdzie również wykorzystuje się włosy na tasiemkach, ale dodatkowo używa się zgrzewarki, dzięki temu fryzura utrzymuje się dłużej.

Nanoringi – tak czy nie?

Warto zastanowić się też nad metodą przedłużania i zagęszczania włosów za pomocą nanoringów. Jest to metoda, która znacząco przypomina klasyczne przedłużanie przy użyciu ringów, jednak jak sama nazwa wskazuje w metodzie nano ringi są naprawdę bardzo małe, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że będą widoczne, nawet gdy zawieje wiatr. Wystarczy też kilkugodzinna wizyta, by osiągnąć spektakularny efekt. W tym przypadku przekłada się niewielkie pasemka swoich włosów przez malutki ringi, a następnie dokłada się doczep, dzięki czemu efekt jest bardzo naturalny. Ale to nie koniec zalet, bo trzeba też wspomnieć, że ta metoda jest trwała, ale sama pielęgnacja włosów nie nastręcza problemów i bez problemu można myć czy modelować włosy i to bez obaw, że nanoringi odpadną.

Jest zarówno wiele rodzajów, jak i wiele metod na przedłużanie włosów pasemkami, dzięki którym można uzyskać świetną koloryzację bez obciążania swoich włosów. Jeżeli zastanawiacie się na jaka koloryzację postawić, to w tym sezonie nadal modne jest sombre, ale i chłodne odcienie brązu, a także rude pasemka. Ale możecie też postawić na koloryzację w skandynawskim stylu.