szczęśliwa-para-w-kapeluszach-siedzi-na-plaży

Będąc w związku pojawia się wiele okazji i uroczystości, podczas których chcesz zaskoczyć partnera lub partnerkę miłym prezentem albo niespodzianką. Czasami też nie potrzebujesz do tego wyjątkowego dnia, gdyż kochając drugą osobę codziennie pojawia się w nas chęć sprawienia jej przyjemności i wywołania uśmiechu na jej twarzy.

Jest na to pełno sposobów: można zaprosić ukochaną bądź ukochanego na romantyczną kolację, wręczyć upominek, zabrać na szaloną wyprawę czy przejażdżkę kolejką górską! Poniżej przedstawiamy nasze pomysły na wywołanie uśmiechu na twarzy kochanej osoby, krok po kroku!

Przygotowanie posiłku

Kiedy mieszkamy z naszą drugą połową sprawa jest prosta – możemy przygotować dla niej śniadanie i zanieść do łóżka. Z pewnością wzruszy ją ten miły gest i wywoła uśmiech na twarzy. W przypadku kiedy nie dzielimy mieszkania, świetnym pomysłem jest podrzucenie własnoręcznie przygotowanego lunchu do pracy czy zaproszenie partnera bądź partnerki na piknik. Na pewno to doceni. Przywołując na myśl stare powiedzenie, przez żołądek do serca!

Drobny upominek

Jako miły gest, będąc w związku, nie trzeba zawsze kupować ukochanej osobie drogich prezentów takich jak złoty naszyjnik czy markowy zegarek. Często kluczem do wywołania uśmiechu na twarzy drugiej połówki jest… śmieszny upominek, który na myśl będzie przywodził waszą relację.

Świetnym pomysłem może być chociażby koszulka! Koszulki dla par dostępne są z najróżniejszymi nadrukami, można więc wybrać coś, co będzie wywoływało przyjemne uczucia zarówno w ukochanej osobie, jak i w Tobie. Koszulka jest prezentem, który można mieć na sobie nawet wtedy, kiedy Ty i ukochana osoba jesteście z dala od siebie. W miły sposób będzie przypominać o związku, a wszystkim osobom z zewnątrz wysyła sygnał – ta osoba jest zajęta!

Koszulki dla par są tworzone w taki sposób, żeby do siebie pasowały i uzupełniały się nawzajem, także będąc razem w towarzystwie możecie także zrobić furorę wśród przyjaciół mając je na sobie.

Spędzanie czasu razem w wyjątkowy sposób

Z pewnością dużo czasu spędzacie razem, siedząc wspólnie w mieszkaniu czy wychodząc do waszej ulubionej knajpki lub na spacer w miejsce, które odwiedzacie od samych początków waszej relacji. Warto podkręcić trochę atmosferę i zaprosić ukochaną osobę na wypad w miejsce, w którym jeszcze nigdy Was nie było!

Może to być wspólna wyprawa samochodem do malowniczej miejscowości oddalonej kilkadziesiąt kilometrów od waszego miasta, a może po prostu jeszcze nigdy nie mieliście okazji odwiedzić papugarni? Możliwości jest pełno, a ekscytacja związana z poznawaniem nowych miejsc na pewno rozweseli twoją drugą połówkę i obojgu Wam zapewni świetne wspomnienia.

xp9000@vp.pl'

Napisane przez

Agata Romanowska

Uwielbia pisać i dzielić się wiedzą o wszystkich nurtujących, kobiecych sprawach. Prywatnie dziennikarka oraz fanka zdrowego lifestyle'u. Pisze dla nas w dziale Dom, Lifestyle i Różności.