aqua floss station

Higiena jamy ustnej jest niezwykle ważna. Teoretycznie do zadbania o swoje zęby i dziąsła potrzebujemy odpowiedniej pasty, szczoteczki oraz płynu do płukania. Niekiedy jednak te produkty nie wystarczają, ponieważ resztki jedzenia wchodzą w szczeliny między zębami, przez co możemy nabawić się próchnicy czy innych problemów z zębami.

Jeśli borykasz się z takim problemem to na pewno pomoże Ci irygator AquaFloss Station, który zadba o higienę Swojej jamy ustnej.

Wygląd i jakość wykonania

Irygator AquaFloss Station został wykonany z tworzywa sztucznego i składa się z trzech elementów – zbiornika na ciecz o pojemności 600 ml. Zbiornik umieszczony jest na plastikowej centralce, w którym znajduje się cała mechanika. Tutaj umieszczone zostało pokrętło, które odpowiada za ustawienie mocy ciśnienia strumienia wody, a także pistolet, z którego wylatuje ciecz. Na nim umieszczony został przełącznik on/off. Na końcu pistoletu mocujemy dyszę, dzięki której łatwiej kierować jest strumień wody.

aqua floss station 2

AquaFloss Station w praktyce

Irygator AquaFloss Station to idealne urządzenie, które pozwoli nam zadbać o higienę jamy ustnej. Wiele osób ma problemy z resztkami jedzenia, które wchodzą w szczeliny między zębami. Jeśli posiadamy irygator AquaFloss Station pozbędziemy się tego problemu.

Urządzenie pozwoli zadbać o higienę jamy ustnej, dzięki AquaFloss Station możemy zaoszczędzić na dentyście, ponieważ dotarcie do trudno dostępnych zakamarków jamy ustnej przy pomocy szczoteczki jest niemożliwe. Inaczej jest w przypadku irygatora, którego strumień wody dotrze wszędzie, przez co będziemy mogli skutecznie zapobiec powstawaniu próchnicy.

W zbiorniku AquaFloss Station mieści się 600 mililitrów wody lub płynu do płukania jamy ustnej. Tutaj mamy wolny wybór i możemy uzupełnić go jednym z tych dwóch płynów. Zakładam, że płyn byłby skuteczniejszy, jednak osobiście korzystałem z wody. Co mogę powiedzieć o korzystanie z irygatora? Jest to naprawdę przydatne urządzenie, które czyści trudno dostępne miejsca i szczeliny między zębami.

Urządzenie posiada 10 poziomów ciśnienia – pierwszy z nich czyści jamę ustną z mocą 30 PSI, najmocniejszy zaś z 125 PSI i jest on naprawdę mocny. Osobiście maksymalnie używałam poziomu 3, który wydawał się być dla mnie optymalny.

Urządzanie posiada oczywiście certyfikat wodoodporności IPX3, który oznacza, że AquaFloss Station jest odporne na zachlapania z różnych kierunków pod kątem 60 stopni.

Podsumowanie

Irygator AquaFloss Station to konieczne wyposażenia łazienki dla osób, które miewają problemy z dziąsłami i chcą jeszcze bardziej zadbać o higienę jamy ustnej. Świetnie sprawdza się w pielęgnacji dziąseł i zębów zapobiegając różnym chorobom czy zakażeniom. Urządzenie nie tylko jest praktyczne, ale również bardzo dobrze wykonane. Na stronie producenta dostępne jest w cenie około 417 złotych.

xp9000@vp.pl'

Napisane przez

Agata Romanowska

Uwielbia pisać i dzielić się wiedzą o wszystkich nurtujących, kobiecych sprawach. Prywatnie dziennikarka oraz fanka zdrowego lifestyle'u. Pisze dla nas w dziale Dom, Lifestyle i Różności.