kobieta w sztucznych rzęsach uśmiecha się

Wiele kobiet każdego dnia poświęca sporo swojego czasu na to, aby zadbać o wizerunek. Chcemy pięknie wyglądać niezależnie od tego, czy wybieramy się do pracy czy na zwykłe zakupy. Chcemy też, aby nasze stylizacje były do nas dopasowane pod wieloma względami. Duże znaczenie odgrywa ubiór i obuwie. 

Mogą stanowić one spójną całość. Niemałe znaczenie odgrywa również makijaż. Kobiety coraz częściej decydują się na sztuczne rzęsy, które mogą dodawać wiele uroku całej naszej twarzy, a nie tylko oczom.

Rzęsy doklejane dla perfekcyjnego efektu

Trzeba przyznać, że pięknie powiększają nasz zmysł wzroku i sprawiają, że nasza twarz jest w nich bardziej kobieca, a my stajemy się dzięki temu pewniejsze siebie. Warto jednak zastanowić się wcześniej, co wiemy o sztucznych rzęsach, aby uniknąć ewentualnych rozczarowań. Niektóre panie przedłużają je metodą jeden do jednego u kosmetyczki. Jest wiele sposobów na to, aby nasze oko zyskało subtelny wyraz. 

Warto wybierać takie metody, które są trwałe i nieinwazyjne. Niektóre osoby zastanawiają się, czy dobrym rozwiązaniem nie będzie kupienie zwykłych kępek rzęs lub rzęs na pasku w drogerii i nakładanie ich sobie samodzielnie. Warto wiedzieć, że niektóre sztuczne rzęsy, które kupimy w drogerii internetowej lub stacjonarnej są wykonane z naturalnych włosów, dlatego to bardzo dobry wybór zwłaszcza dla alergików i osób, którym zależy na tym, aby rzęsy wyglądały naturalnie. 

Trzeba przyznać, że są bardzo popularnym rozwiązaniem, jednak nakładając je rano, musimy się liczyć z tym, że wieczorem trzeba będzie je ściągnąć. Wiele pań jednak przyzwyczaiło się do tego i nie rodzi to większych problemów. Okazuje się, że aplikacja tych rzęs jest bardzo szybka, łatwa, a przy odrobinie wprawy pójdzie nam błyskawicznie.

Przechowywanie i aplikacja

Niektóre panie zastanawiają się, jak przechowywać sztuczne rzęsy. Chodzi o to, aby nie były one wystawione na czynniki zewnętrzne takie jak kurz czy zanieczyszczenia. Dobrze mieć odpowiednie pudełko, w którym je kupowałyśmy i to opakowanie pozwoli również zachować odpowiedni kształt rzęs. 

Trzeba przyznać, że mogą nam one służyć przez kilka miesięcy. Jeśli odpowiednio będziemy o nie dbać, po kilku tygodniach mogą wyglądać jeszcze lepiej niż na początku, ponieważ w naturalny sposób dopasują się do kształtu naszego oka, a my będziemy wyglądały perfekcyjnie. Dobrze jest pamiętać o tym, aby ich nie moczyć, ani nie czyścić żadnymi roztworami.

Klej, który kupimy powinien być dobrej jakości i możemy go usunąć po prostu opuszkami palców. Trzeba to zrobić delikatnie. Przed aplikacją trzeba zastosować odpowiedni cleaner, który znajdziesz na tej stronie https://amazinglashes.com/cleanery

Warto też przyciąć końce i wybrać taki rozmiar rzęs, który nie będzie sprawiał, że będziemy wyglądały teatralnie. Chodzi raczej o dyskretny urok. Część pani zastanawia się, jaki klej wybrać. Oczywiście w sklepach internetowych mamy bardzo szeroki asortyment klejów.

Najlepiej wybrać taki, który wydaje się nam najlepszy. Nie warto oszczędzać na sztucznych rzęsach i dobrze jest wybrać komplet, który będzie nie tylko ekonomicznym rozwiązaniem, ale również okaże się dobrej jakości.

xp9000@vp.pl'

Napisane przez

Agata Romanowska

Uwielbia pisać i dzielić się wiedzą o wszystkich nurtujących, kobiecych sprawach. Prywatnie dziennikarka oraz fanka zdrowego lifestyle'u. Pisze dla nas w dziale Dom, Lifestyle i Różności.