bronzer

Dobrze wykonany makijaż pomoże nam bardzo dobrze ukryć niedoskonałości naszej urody oraz wyeksponować to, co w nas najpiękniejsze. Dzięki niemu możemy błyskawicznie poprawić rysy naszej twarzy i poczuć się lepiej.

Perfekcyjny makijaż każdego dnia!

Żeby nasza cera wyglądała promiennie, musimy zadbać o odpowiednie nawilżenie. Krem powinien znaleźć się w łazience każdej kobiety. A co jeśli mamy tłustą cerę? W tym przypadku powinniśmy wybrać kosmetyk o lżejszej, na przykład żelowej konsystencji. Dobrze nawilżona cera lepiej reaguje na wszelkiego rodzaju kosmetyki do makijażu.

Dobrze wykonany makijaż nie obędzie się bez dobrze dobranego podkładu oraz korektora. Ich kolor musi być idealnie dopasowany do koloru naszej cery. W innym przypadku zafundujemy sobie efekt maski. Pamiętajmy, że w ciągu roku kolor naszej cery się zmienia. Wszak latem większość z nas choć trochę się opala. W zimie możemy wybrać nieco jaśniejsze odcienie podkładów.

Przyda nam się także bronzer do twarzy. Ten kosmetyk sprawia, że nasza cera będzie prezentowała się zdrowo i promiennie. Dzięki niemu będziemy wyglądały jak muśnięte słońcem. Zwłaszcza w okresie jesieni i zimy taki bronzer może pięknie poprawić wygląd naszej skóry i nadać nam wygląd jak po powrocie z wakacji.

Bronzer do twarzy pomoże nam wykonturować rysy twarzy. Dzięki niemu wyeksponujemy kości policzkowe czy zatuszujemy zbyt szeroki nos… Oczywiście konturowanie wymaga pewnej wprawy. Żeby wyglądać naturalnie, musimy dobrze rozetrzeć linię. Tak, aby ślad bronzera nie był jednolitą smugą, tylko dobrze roztartą plamą.

Aby uzyskać taki efekt, musimy najczęściej trochę poćwiczyć. Jednak z każdym kolejnym naszym makijażem będziemy wyglądać lepiej.

Jaki bronzer do twarzy wybrać?

W drogeriach mamy wiele kosmetyków do wyboru. Bronzery w sztyfcie, kamieniu czy w płynie. Panie, które mają wrażliwą cerę bądź lubią kosmetyki ekologiczne, mogą zdecydować się na naturalny bronzer do twarzy. Na przykład Ziemię Egipską, ten kosmetyk używany jest przez pokolenia kobiet. Ziemię Egipską możemy zamówić na oficjalnej stronie producenta: https://bikormakeup.com/pl/bikor-ziemia-egipska-egyptische-erde.

Ten wysokiej jakości produkt jest ceniony przez panie w każdym wieku oraz o różnych karnacjach. Doskonale dopasowuje się zarówno do chłodnych, jak i ciepłych tonów cery i znakomicie nadaje się do codziennych oraz wieczorowych makijaży.

xp9000@vp.pl'

Napisane przez

Agata Romanowska

Uwielbia pisać i dzielić się wiedzą o wszystkich nurtujących, kobiecych sprawach. Prywatnie dziennikarka oraz fanka zdrowego lifestyle'u. Pisze dla nas w dziale Dom, Lifestyle i Różności.