kartki wlasnoreczne

Zwyczajem, który chętnie praktykuje wiele osób jest zwyczaj wręczania solenizantom urodzinowych kartek. Takie kartki z reguły wręcza się łącznie z prezentem urodzinowym. Bez wątpienia jest to bardzo miły gest, ponieważ urodzinowa kartka to wspaniała pamiątka, która w przyszłości pomoże osobie obdarowanej wrócić pamięcią do tych jakże radosnych chwil. Warto zaznaczyć, że w dzisiejszych czasach szczególnym uznaniem cieszą się zwłaszcza oryginalne i niepowtarzalne kartki ręcznie robione. Jaki jest, zatem powód takiego stanu rzeczy?

Dlaczego warto zdecydować się na zakup kartek ręcznie robionych?

Obecnie wiele osób chętnie kupuje produkty handemade, w tym również kartki ręcznie robione. Jak bowiem wiadomo przedmioty wykonane ręcznie przez uzdolnionych twórców wyróżniają się wysoką jakością, zachwycają swoim wyglądem, są starannie wykonane oraz jedyne w swoim rodzaju. Kartka ręcznie robiona to idealne dopełnienie prezentu dla bliskiej nam osoby. Jest to znakomity sposób na podkreślenie tego, że jest ona dla nas naprawdę ważna. Jeżeli więc chcemy sprawić radość osobie, do której wybieramy się na przyjęcie urodzinowe z całą pewnością powinniśmy pomyśleć o zakupie tego typu upominku. Prezent, który wręczymy solenizantowi po pewnym czasie może się zużyć lub zostać zastąpiony nowszym odpowiednikiem, a kartka urodzinowa pozostanie pamiątką na lata. Warto podkreślić, że ręcznie robione kartki wykonywane są przy użyciu wysokiej jakości materiałów, a ich walory estetyczne są bardzo wysokie. Nie są to produkty masowe, lecz dzieła stworzone dłońmi z czułością i pasją. Po otrzymaniu takiego podarunku na twarzy osoby obdarowanej z pewnością pojawi się uśmiech. Jeżeli więc zależy nam na tym, aby sprawić miłą niespodziankę ważnej dla nas osobie to jak najbardziej powinniśmy rozważyć takie rozwiązanie.

kartki wlasnoreczne

Urodzinowe kartki ręcznie robione – gdzie można je nabyć?

Idealnym miejscem na zakup ręcznie robionych kartek jest platforma Artyferia. To właśnie tu odnajdziemy, bowiem wyjątkowe kartki, które zachwycą nas swoim pięknem. Należy podkreślić, że wybór kartek handmade jest tu naprawdę spory. Warto również dodać, że w sklepie internetowy artyferia.pl mamy możliwość zakupu kartki z personalizacją. W sklepie tym dostępne są miedzy innym: urocze kartki dla dzieci z misiami, króliczkami czy aniołkami, nowoczesne urodzinowe exploding boxy, kartki w stylu rustykalnym czy też oryginalne kartki w formie płaskiego pudełka. Wybór wzorów i motywów jest tu tak duży, że każdy z nas jest w stanie znaleźć tu taką, ręcznie robioną kartkę, która będzie jak najlepiej dopasowana do gustu, pasji czy też upodobań osoby, której zamierzamy ją wręczyć. Na platformie Artyferia odnajdziemy dzieła polskich rękodzielników, którzy swoje prace tworzą z pełnym zaangażowaniem, w trosce o każdy szczegół, wkładając w nie swoje serce. Każda dostępna tu kartka jest wyjątkowa, każda jest piękna. Dostaniemy tu zarówno takie kartki ręcznie robione, które będą potrafiły rozśmieszyć solenizanta, jak i te, które wywołają u niego wzruszenie i zachwyt.

Źródło zdjęć: https://artyferia.pl/produkt/zaproszenie-na-dzieciece-urodziny