relaksujacy masaz

Masaże znane są na całym świecie. Wśród popularnych masażów egzotycznych, które również dostępne są w Polsce, zaliczany jest masaż Lomi Lomi. Co warto o nim wiedzieć?

Czym jest masaż Lomi Lomi?

Masaż Lomi Lomi to tradycyjna hawajska technika masażu, która polega na stosowaniu długich, płynnych ruchów i rytmicznych ruchów masujących. Masaż jest zwykle wykonywany za pomocą dłoni, przedramion i łokci i ma na celu rozluźnienie, poprawę krążenia i rozluźnienie mięśni.

Masaż Lomi Lomi znany jest z unikalnego połączenia masażu tkanek głębokich, masażu klasycznego i tradycyjnych hawajskich praktyk leczniczych. Masaż jest często wykonywany w cichym, spokojnym otoczeniu i może również wykorzystywać kosmetyki oraz elementy o znaczeniu kulturowym, takie jak stosowanie olejków eterycznych, śpiewanie.

Ten rodzaj masażu jest często wykonywany na stole do masażu lub macie i może trwać od 1 godziny do 2 godzin, w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji.

Masaż Lomi Lomi – jakie ma zastosowanie?

Masaż Lomi Lomi ma kilka potencjalnych korzyści, w tym:

  • Relaks – długie, płynne ruchy i rytmiczne ruchy masażu Lomi Lomi pomagają zrelaksować ciało i umysł, zmniejszając stres i napięcie.
  • Poprawa krążenia – masaż ten może pomóc zwiększyć krążenie, dostarczając więcej tlenu i składników odżywczych do mięśni i narządów.
  • Ulga w bólu – masaż Lomi Lomi może pomóc złagodzić zbyt duże napięcie mięśni i ból, szczególnie w plecach, szyi i ramionach.
  • Zwiększona elastyczność – masaż może przyczynić się do zwiększenia elastyczności i zakresu ruchu ciała, ułatwiając poruszanie się i wykonywanie codziennych czynności.
  • Lepszy sen – masaż ten może sprzyjać odprężeniu, zmniejszeniu stresu i niepokoju oraz pomaga w uzyskaniu lepszej jakości snu, dlatego polecany jest dla osób z zaburzeniami snu, na przykład bezsennością.
  • Wzmocnienie układu odpornościowego – masaż ten dodatkowo może stymulować układ limfatyczny, poprawiając zdolność organizmu do zwalczania infekcji i chorób.
  • Poprawa samopoczucia psychicznego – masaż Lomi Lomi pomaga w zmniejszeniu stresu, zdenerwowania.

Gdzie można zapisać się na masaż Lomi Lomi?

Takie masaże dostępne są głównie w renomowanych gabinetach masażu oraz gabinetach kosmetycznych w różnych miastach w Polsce.

Osobom, które chciałyby zapisać się na masaż Lomi Lomi Gliwice – https://cataleyabeauty.pl/hawajski-masaz-lomi-lomi-nui/ oferują taką właśnie możliwość. W mieście tym działają gabinety oferujące kompleksowe usługi w ramach masażu z różnych stron świata. Warto zapoznać się z dostępnymi ofertami i umówić się na wizytę ze specjalistą w zakresie masażu.